Tričko llhforG Hudáček

Počet hodnotení: 0 / Napísať recenziu

  • 21,90€

  • Dávame Vám do pozornosti tieto výnimočné trička. Výnimočne z 2 dôvodov. Prvým - ich motív je navrhnutý vlastnoručne deťmi Michala Sersena a Júliusa Hudáčka. Tričko predstavuje pohľad detí na svojich ockov ‍‍. A tým ...

Dostupné možnosti


Dávame Vám do pozornosti tieto výnimočné trička. Výnimočne z 2 dôvodov. 

Prvým - ich motív je navrhnutý vlastnoručne deťmi Michala Sersena a Júliusa Hudáčka. Tričko predstavuje pohľad detí na svojich ockov ????????????.
 A tým druhým? Výťažok z predaja poputuje 17 ročnému dievčaťu, ktorej sa jedného dňa obrátil život naruby. Bola jej chybne stanovená diagnóza. Dievča upadlo do bdelej kómy a dýchaju za ňu prístroje po roku a pol nesprávne podávanej liečby. Jej stav je natoľko vážny a kritický, že musela podstúpiť liečbu kmeňovými bunkami. Reagovala na nich pozitívne a začala byť vnímavejšia. Aktuálne však stále vyžaduje 24 hodinovú starostlivosť, ktorá je po psychickej aj finančnej stránke veľmi náročná. V liečbe potrebuje pokračovať, aby prišli ešte lepšie výsledky. Iná liečebná alternatíva momentálne pre dievča neexistuje, keďže dodnes nemá určenú diagnózu.
Ďakujeme ! #llhforG

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!